Kalite Yönetimi

Korkmaz Süt Üretim Tesisleri, kurulduğu günden bu yana gelişen üretimini gerekli kalite ve gıda güvenliği kriterlerine uygun olarak sürdürmektedir. Bundan dolayı  TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, TSE(Türk Standartları Enstitüsü) tarafından akredite edilmiştir.

Kadromuz, Ulusal ve Uluslararası Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri TS EN ISO 2200,BRC (British Retailer Consortium-İngiliz Perakendeciler Birliği), TSE) kriterleri çerçevesinde periyodik olarak, uzman denetçiler tarafından denetlenmektedir.

İşletmemiz, süt endüstrisindeki yenilikleri dikkatle takip etmekte ve tüm personeline, uzman kadrolar aracılığıyla hizmet içi eğitim olanağı sunmaktadır.

Sertifikalar

Korkmaz Süt Ailesi olarak, üretimimizin her aşamasında ülkemizin sofra kültürüne karşı duyduğumuz derin sorumlulukla hareket ediyor, kalite, hijyen ve lezzet standartlarını yükseltmeyi görev sayıyoruz.

Gıda güvenliğinde en güncel sistem olan ISO 22000’e uygun şartları oluşturarak gıda güvenliği sistemimizi mükemmelleştirdik.